+90 (312) 310 56 76 0 532 203 78 44
Sepetinizde 0 Adet Ürün bulunmaktadır.

Hakkımızda

Tel: +90 312 310 5676

Hisar Parkı Cad. Çantacılar Sok. 4/A 06250 Altındağ Ulus/Ankara

HAKKIMIZDA

CantaCenter.com.tr


Biz 1992 Yılından bu yana Ankara'da Çanta imalatı, Toptan ve Parekende satışı yapmaktayız. İmalatçı olarak yola çıktığımız bu sektörde büyümemize 2005 yılında CantaCenter.com.tr 'de katarak kendi ürettiğimiz Çantaları ve diğer bir çok ünlü Çanta markasını İnternette Elektronik satışa sunduk.

Çanta konusunda on-line satışı ilk ve tek olarak biz yapmaktayız.


CantaCenter.com.tr'yi amacı ziyaretçilerinin internet üzerinden rahat ve güvenli bir ortamda alışveriş yapmalarını sağlamaktır.

İnternetten alışveriş yapan herkesin alışveriş yaptığı site ve firmaları tanımak hakkı ve beklentisi vardır. Yüzdesi çok çok küçük olmak üzere internet siteleri vasıtası ile insanlarımızın aldatılma ihtimali vardır.

Neden güvenlir bir firmayız ? Biz 1992 Yılından bu yana Ankara'da Çanta imalatı, Toptan ve Parekende satışı yapmaktayız. Sizlere buradan hizmet verdiğimiz gibi Türkiye ve Dünya'nın bir çok yerine toptan çanta satmaktayız. 

Sanal pos uygulamalarında dolandırıcılığa karşı bankalar ve banka şubeleri oldukça titiz davranmakta ve çok fazla güvenlik soruşturması yapmaktadır.

Sitemizde şuan İş Bankası&Oyak Bank sanal posu kuruludur

Neden ucuz satıyoruz? Bu soru birçok kere bize yöneltilmekte olup bunun en kısa açıklaması Üretici olmamız ve çok düşük kar marjıyla çalışıyor olmamızdır.

Bazı ürünlerda maliyetine satışlar bile sözkonusudur. Sanal mağazaların gerçek mağazalara göre ; kira personel taşıma gibi büyük maliyetler tutan maliyet girdilerinin olmaması direk nihai tüketicilere yansımaktadır.

Ayrıca nakit alımlar nedeniyle maliyetler asgariye düşmektedir.

Satılan Ürünler spotmu ? Değil , satılan tüm ürünler üretici firmaların vermiş olduğu asgari 2 yıllık garantiye sahiptir.

Aldığım ürün geç gelir yada hiç gelmezse ne olur? Müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sizi siparişinizin her safhasında bilgilendirmektedirler. Sitemizde 08.30-18.30 arasında verilen online destek hattından yada telefonumuzdan anında bilgi alabilirsiniz.

Çok düşük bir ihtimalle kendi veya üretici firma stoklarımızda kalmaması rağmen satılan ürünler de aynı gün sizi bilgilendiririz. Varsa muadil ürünlerinin bir listesini sunar bunlardan seçim yapıp yapmayacağınızı sorar yapmadığınız takdirde ,ödemeniz aynı gün içinde iptal edilir.

Kredi kartınızdan yaptığınız ödemelerde sistem gereği biz ürünü kargoya verip provizyon onayı vermeden hesabınızdan kesinti yapılmaz. Yalnız kredi kartınızdan limit ayrılır. Bu limit onaydan sonra acak harcanmış demektir.

K.Kartı bilgilerinizin teknik olarak bizim görmemiz veya bir başkasının eline geçmesi imkansızdır.Bu hususta kanunların yüklediği sorumlulukların bilincini taşımaktayız.

CantaCenter.com.tr de bütün dünyada geçerli olan en güvenli iletişim protokolü kullanılmaktadır. CantaCenter.com.tr bu ortamı sağlayabilmek için altyapısını en son teknoloji ile yapılandırmıştır. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere ulaşılması mümkün değildir.

Kart numaranızı kesinlikle kimse göremez. Bu sistem sayesinde personel , site yönetimi , ve teknik personel , uygulama yapımcısı dahil kesinlikle kredi kartı bilgilerine ulaşamamaktadır.

Elektronik ticarette kredi kartı bilgilerinin başkalarının eline geçme riski günlük hayattakine göre çok daha azdır. Günlük hayatta ödeme yaparken kredi kartı bir başkasına verilmekte, bu yüzden kredi kartının üzerindeki bilgilerin gizliliği büyük oranda ortadan kalkmaktadır.

SSL ve SET güvenlik protokelleri sayesinde CantaCenter.com.tr ve banka arasındaki veri akışı sırasında bilgiler şifrelenerek aktarılmakta böylelikle bilgilerin başka bir kişinin eline geçmesi durumunda çözülebilmesi (yani kullanılabilmesi) önlenmektedir.

Böylece kart bilgilerinin gizliliği ve alışverişin güvenliği sağlanmış olmaktadır.. Bu sistem sayesinde Bizler sizin kredi kartı bilgilerinizi göremeyiz. Ayrıca kredi kartı sahiplerinin Internet üzerinde yapılan alışverişlere de diğer alışverişler gibi her zaman itiraz hakkı vardır.

CantaCenter.com.tr Sorularınız için: info@CantaCenter.com.tr adresini kullanınız

Saygılarımızla

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.